Průvodce Kinguinovým vesmírem

Kinguinův vesmír je daleko víc než digitální obchod s videohrami. Je to místo pro lidi: jak zákazníky tak zaměstnance. Tentokrát jsme se rozhodli soustředit na zážitek zákazníka, proto jsme zavedli vnitřní trénovací program zvaný Průvodce Kinguinovým vesmírem.

 

Program byl stvořen, aby zajistil každému člověku, který se chce připojit k naší firmě, dobrou znalost odpovědí na otázky pokládáné našimi zákazníky každý den. Jeho první fáze, soustředěná na oddělení zákaznické podpory, byla velkým úspěchem.

 

Sdílení cílů, porozumění výzvám

 

Pozvali jsme Kinguinery na 3 denní sled konferencí, kde jsme diskutovali o práci oddělení zákaznické podpory a výzvách, kterým musí čelit. Hosti z jiných oddělení také měli příležitost sledovat naši podporu v akci.


Všechno to pramení z našeho přesvědčení, že je absolutně nezbytné, aby každý zaměstnanec chápal širší prostředí ve kterém pracuje. Každý by měl znát cíle, ke kterým se naše společnost snaží dobýt, a porozumět výzvám, jimž čelí jejich kolegové v sesterských odděleních. Ale především by si měl každý zažít realitu práce přímo s našimi zákazníky. Jenom takhle docílíme úrovně vzájemné důvěry a pochopení nezbytné k efektivní práci.

 

Zde jsou některé názory našich zaměstanců

"Díky spojení obrovských teoretických znalostí se zábavným a přátelským přístupem, jsem si připadal součástí Kinguinu od samého začátku."

"Teď mám mnohem jasnější přehled o roli zákaznické podpory a o věcech, se kterými naši zákazníci potřebují pomoci."

"Bez znalosti jádra byznysu a jeho základních výzev prostě nemůžete zcela využít potenciál firmy."

 

Máme pro vás více průvodců Kinguinovým vesmírem, kde se budeme zaměřovat na jednotlivá oddělení.