Polak bije Guinessa w najdłuższym graniu!

Polak bije Guinessa w najdłuższym graniu!

 

Zastanawialiście się kiedyś nad tym czy rekord Guinessa w najdłuższym graniu w grę komputerową zostanie pobity przez Polaka? Dlaczego o to pytamy? A dlatego, że na Poznań Game Arena Polak podejmie próbę pobicia tego rekordu!
Ile można wytrzymać grając w jedną grę bez przerwy? Kilka godzin? Kilka dni?Okazuje się, że znalazł się śmiałek, który grał nieprzerwanie przez 135 godzin i 50 minut! A to ponad 5 dni. Wyobrażacie to sobie? Pięć dni grania w jedną tę samą grę. Z 5 minutowymi przerwami na ubikację. Praktycznie zero snu. Ten Australijczyk to Okan Kaya. Jego wynik 135 godzin 50 minut po dziś dzień jest oficjalnym rekordem Guinessa w najdłuższym graniu w grę komputerową.
Jednak wiecie co? Rekord ustanowiony przez Australijczyka w 2012 r. może zostać pobity, a co najważniejsze pobity przez Polaka! Tak, dobrze czytacie! 24 października na Poznań Game Arena oficjalnie zaczynamy bicie rekordu Guinessa w najdłuższym graniu w grę komputerową pod nazwą Kinguin World Record.
Jak ma to wyglądać w szczegółach? Dowiecie się już niebawem ponieważ na tym blogu pojawiać się będą wszystkie aktualności związane z bicie rekordu Guinessa.