GosuAwards 2015 Hearthstone. Kinguin nominowany!

Z dumą zawiadamiamy, że Kinguin Pro League, liga Hearthstone, za której stworzenie byliśmy odpowiedzialni, została nominowana do prestiżowej nagrody GosuAwards 2015 Hearthstone w kategorii Najlepsza Produkcja 2015!


GosuAwards przyznawane są od 2005 roku w różnych kategoriach e-sportowych.
Zespół GosuGamers nominuje kandydatów do każdej kategorii, ale decydujący głos należy do społeczności.

"Podczas gdy ESL i DreamHack rywalizowali o to kto zorganizuje lepszą imprezę LAN, Kinguin podbił świat online. Zespół Kinguin zaczał od małych turniejów na zaproszenie, by zakończyć na ogromnym przedsięwzieciu jakim okazała się KPL - pierwsza w historii liga Hearthstone”- GosuGamers piszą na swojej stronie.

Kinguin Pro League wystartowała w lutym, została podzielona na dwie dywizje: Alliance i Horde ( w kazdej po 10 graczy), które mierzyły się ze sobą przez 10 tygodni. Dwudziestu światowej klasy graczy takich jak Amaz, Firebat, Kolento, Lifecoach, Strifecro i ThijsNL stanęło do walki o zwycięstwo!

Ligę obejrzało 2,540,460 ludzi!

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasza praca została doceniona! Ta nominacja jest dla nas ogromnym zaszczytem, który będzie nas motywował do jeszcze fajniejszych działań w przyszłości!

Jesli chcecie na nas zagłosować, możecie to zrobić tutaj

Bardzo Wam dziekujemy, za to, że jesteście z nami! Do zobaczenia na kolejnym turnieju!