Dead Island Riptide dostępny na Kinguin!

Grę możecie już nabyć na Kinguin.pl! Szerokie grono sprzedawców wysyła już kody i to przed premierą! Sprawdź oferty, graj pierwszy! Tym razem zmęczeni walką z zombiakami na wyspie Banoi wracając do domu, rozbijamy się na tajemniczej wyspie Palanai. Co nas czeka tym razem? Dead Island Riptide jest dostępne na Kinguin.pl!

 

Sądzili, że udało się im przeżyć, że znaleźli schronienie na okręcie wojskowym. Nie spodziewali się, że będą zmuszeni walczyć o przetrwanie… na inne j wyspie – Palanai!

Dead Island Riptide bierze wszystko za co gracze pokochali Dead Island i dodaje jeszcze więcej głębi w rozgrywce i fabule. Z nowym systemem komunikacji w trybie coop, nowymi rodzajami zombie, wymagających zupełnie innych technik walki oraz zupełnie nowym bohaterem Riptide. Sztorm jeszcze nie odszedł – walcz o przetrwanie.


Główne cechy gry to:
niesamowite połączenie akcji, otwartego świata i trybu kooperacji w klimacie tropikalnego raju pogrążonego w zombie chaosie, nowa wyspa Palanai, z odmiennymi lokacjami do eksploracji i zmiennymi warunkami pogodowymi oraz nowy bohater, z zupełnie odmiennym drzewkiem.

Już wkrótce możecie także liczyć na naszą Wideo-recenzje Dead Space Riptide na naszym oficjalnym kanale Youtube! Powiedzcie nam co sądzicie o najnowszym tytule?