Kinguin Mafia ma nowego współpracownika!

Kinguin Mafia, to darmowy program partnerski dedykowany fanom gier wideo na całym świecie. Dzięki niemu każdy, w szybki i bezpieczny sposób, może zarabiać w Internecie.

Jak? Struktura i zasady programu są bardzo proste. Każdy nowy członek rodziny ma jedno zadanie: generować sprzedaż na stronie Kinguin, w zamian otrzymując atrakcyjną prowizję. Korzyści płynące z takiego partnerstwa dostrzegła wlaśnie kolejna,tym razem polska, organizacja e-sportowa 1stCav eSport Club

1stCav eSport Club jest polską drużyną multigamingową, działającą aktywnie od 2005 roku.

Oparta na wartościach i strukturach armii amerykańskiej co pozwoliło przetrwać jej już 10 lat. Głównym celem organizacji jest promowanie e-sportu w Polsce.

1stCav eSport Club bierze udział w różnorakich zawodach e-sportowych, zarówno online jak i offline dbając o pełen profesjonalizm, respektowanie zasad fair play i szacunku dla przeciwników.

Sprwadźcie również ich sociale: Facebook.

Ty też możesz zarabiać na transakcjach innych graczy, dołącz do Kinguin Mafia we wrześniu, a przez 12 miesięcy, za każdy dokonany z Twojego polecenia zakup bedziesz dostawać 5% prowizji!Kinguin to globalna platforma sprzedażowa, której przyświewca prosta idea: Oszczędzaj na każdej grze! Od strategii po strzelanki - mamy je wszystkie!Napędzani przez największa siłę sprawczą - miłość do gier - aktywnie działamy także na scenie e-sportowej. Współpracujemy z najlepszymi graczami, organizacjami i drużynami, tworząc niesamowite wydarzenia, które stają się nieodłączną częścią e-sportowego świata.