Dwie Legendy w Jednym Zwiastunie

Legendy lubią chodzić parami. Bethesda właśnie ogłosiła datę premiery Wolfenstein: The New Order. Jednocześnie ogłosili że inna gra wchodzi w ostatnią fazę produkcji.

Mamy naprawdę miłe informacje i to zapewne dla bardzo dużej liczby graczy.  Po pierwsze Wolfenstein: The New Order zawita na naszych ekranach 31 Maja 2014. (może ulec zmianie) - wysyłka klucza najpóźniej w dniu premiery. A po drugie...

Dawno nie mieliśmy okazji usłyszeć niczego na temat nowej części serii Doom, ale dziś się to zmieniło. Doom 4 (ostatecznie nazwa niekoniecznie musi być właśnie taka) nie tylko powstaje, ale ma się chyba coraz lepiej gdyż zapowiedziane zostały jego beta testy.

O pracach na tym tytułem po raz pierwszy usłyszeliśmy już ładnych kilka lat temu. Co jakiś czas pojawiały się sprzeczne informacje. Raz sugerowano, że projekt wygląda już całkiem dobrze, później z kolei, że wprawdzie jest w rozwoju, ale na bardzo wczesnym etapie.

Ostatecznie prace postępować muszą coraz szybciej, ponieważ najprawdopodobniej jeszcze w tym roku doczekamy się beta testów gry.

Wszystkie informacje znajdziecie w nowym zwiastunie:

Nie zapomnijcie zarezerwować swojej kopii już dziś: