Wspólnie z Ichabod rozdajemy klucze do Mirror's Edge Catalyst!

Catalyst to luźna kontynuacja Mirror’s Edge, kultowej gry z 2008 roku.

Fabuła gry osadzona jest w futurystycznym mieście Glass. Nie ma tu rządów, władzę sprawują potężne i bardzo wpływowe korporacje zwane Konglomeracjami.

Mieszkańcy Glass (jak na totalitarny ustrój przystało) żyją w pełnym posłuszeństwie i ciągłym strachu, a każdy, nawet najmniejszy przejaw buntu jest tutaj brutalnie tłumiony.

Faith powraca!

Gracz wciela się w postać Faith (znanej z poprzedniej gry) kurierki, która do perfekcji opanowała sztukę poruszania się po “szklanym mieście”.

Faith w małym palcu ma freerunning i parkour. Biega, prześlizguje się i skacze po dachach metropolii niczym kot. Swoje umiejętności wykorzystuje też do drobnych kradzieży i szpiegostwa przemysłowego.

Jednak gdy na jej drodze stanie bardzo zły i bardzo charyzmatyczny Gabriel Kruger, dowódca zbrojnego ramienia Konglomeratu, Faith zacznie robić inny pożytek ze swoich umiejętności...


Mirror's Edge Catalyst

 

Poznajcie Ichabod

Ichabod jest youtuberem i blogerem, który na swoich kanałach porusza tematykę szeroko pojętej pop-kultury. Najbardziej pochłaniają go komiksy i ich rozmaite filmowe adaptacje (prowadzi też komiksowy podcast Comics Weekly) oraz gry wideo. Do ulubionych zalicza serię Assassin’s Creed, Mass Effect czy Wiedźmina 3. Na kanale Ichabod znajdziecie zawsze ciekawe i wartościowe treści - zdecydowanie warto za nim podążać!

Chcecie usłyszeć co mówi na temat Mirror’s Edge Catalyst? Sprawdźcie jakie są jego wrażenia z gry!

Zgarnij jeden z dwóch kluczy do Mirror's Edge Catalyst. Dołącz do zabawy już dziś!

 

Aby wziąć udział w naszym Giveawayu wystarczy użyć poniższej aplikacji i zacząć śledzić profile Kinguina i Ichabod w mediach społecznościowych.


Konkurs! Zgarnij 2 x Mirror's Edge Catalyst z Ichabod

Walka zaczyna się 9 czerwca  i kończy 13 czerwca.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 13 czerwca.

W celu odebrania nagrody, szczęśliwych zwycięzców prosimy o kontakt na skrzynkę [email protected] w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników. Prosimy o dopisek "Konkurs z Ichabod" w tytule bądź treści maila.